کیف پول بیت‌کوین، اتریوم را نیز پشتیبانی خواهد کرد

مترجم: علی غائب

 

استارتاپ کیف پول بلاک‌‌‌چین، به تازگی گزینه‌ی جدیدی را برای کاربران به منظور ایجاد  نرم‌افزارهای کیف پول اتریوم راه‌‌اندازی کرده است، حرکتی که نشان می‌دهد این استارتاپ، برای اولین بار از سال2011، یک ارز رمزنگاری‌شده‌ی جدید را به خدمات خود افزوده است.

راه‌‌اندازی این سرویس در همکاری با سرویس مبادله‌ی ارزهای رمزنگاری‌شده‌ی ShapeShift انجام شده است تا کاربران بتوانند سرمایه‌ی خود را بین کیف پول بیت‌کوین و اتریوم انتقال دهند بدون این که لازم باشد این وجوه را ابتدا برای مراکز خدمات متمرکز ارسال کنند.

در حالی که مدیران استارتاپ بلاک‌‌چین عمدتاً بر کاربرد این قابلیت برای استفاده‌ی کاربران خرده‌فروشی‌ها از ارزهای رمزنگاری‌شده تمرکز دارند، در میان نظرات خود به کاربردهایی که می‌تواند در اختیار کسب‌وکارها قراردهد نیز اشاره کرده‌اند.

 پیتر اسمیت (Peter Smith)، مدیرعامل این شرکت در بیانیه‌‌ای اعلام کرد:«با توجه به افزایش محبوبیت اتریوم، تمایل مشتریان ما نیز به سمت برخورداری از امکان مدیریت دارایی‌‌های دیجیتال گوناگون در کیف پول بلاک‌‌چین‌شان طلب تغییرکرده است. ما بسیار مشتاقیم که این قابلیت جدید را به جامعه‌‌مان معرفی کنیم و همچنان به یافتن راه‌‌هایی ساده‌تر برای برقراری ارتباط با دارایی‌‌های دیجیتال ادامه خواهیم داد.»

این شرکت در جای دیگری اعلام کرده است که از ارائه‌ی سایر خدمات به کاربران اتریوم استقبال می‌کند واین نکته را نیز ذکر کرده که امکان ارائه‌ی یک کیف پول نرم‌افزاری برای کاربران تجاری را نیز دارد.

با این وجود، این پیشرفت‌‌ها می‌‌تواند با برخورداری از کمک‌های مالی جدید به پیش بروند. استارتاپ بلاک‌‌چین به تازگی در دورە‌ی سرمایه‌‌گذاری سری B، مبلغ 40 میلیون دلار جذب کرده است که از گروهی از سرمایه‌‌گذاران از جمله میلیاردر معروف، ریچارد برانسون (Richard Branson) را شامل می‌شود. با توجه به داده‌‌های CoinDesk، این استارتاپ تا کنون بیش از 70 میلیون دلار تأمین مالی دریافت کرده است.

در روزهای اخیر، سایر شرکت‌ها  از جمله خدمات مبادله‌ی ارز رمزنگاری‌ی‌شده‌ی Bitstamp و بانک خصوصی Falcon سوئیس نیز درست یک ماه پس از شروع به کار خدمات بیت‌کوین، حمایت خود از اتر را نیز اعلام کردند.

منبع: coindesk

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *