چگونه ارز آیوتا IOTA را خریداری کنیم تنگل نسل جدید بلاکچین آزمایشگاه بلاکچین ایران استخراج بیتکوین ارزرمزنگاری شده خریدبیتکوین

چگونه ارز آیوتا را خریداری کنیم؟ (تنگل نسل جدید بلاکچین) – قسمت سوم

مترجم: مریم لطانی

در دو قسمت قبل مقدماتی در مورد آیوتا بیان کردیم و تعدادی از کیف‌های پول این ارز دیجیتال را نیز معرفی کردیم. اکنون به نوع دیگری از کیف پول آیوتا و شیوه خرید آن خواهیم پرداخت.

کیف کاغذی آیوتا

این کیف هم مانند کیف دسکتاپی نیاز به 81 کاراکتر از حروف بزرگ وعدد 9 دارد. بعد از ایجاد کیف کاغذی می‌توانید آن را چاپ کرده و آیوتا را در آن قراردهید.این لینک باید در یک جای امن برای استفاده‌های آتی قرار گیرد.

نمونه کیف کاغذی دیگری هم برای آیوتا وجود دارد که کاربرد راحت‌تری دارد زیرا هسته آیوتای تولید شده را به کلمات قابل حفظ کردن تبدیل می‌کند. به سادگی موس خود را برای دریافت یک هسته تصادفی حرکت می‌دهید و کیف خود را چاپ می‌کنید بدون اینکه نیاز به انجام کار دیگری باشد.

چگونه ارز آیوتا را خریداری کنیم؟ (تنگل نسل جدید بلاکچین) استخراج بیتکوین دانشگاه شریف ارز رمزنگاری شده

از کجا آیوتا بخرید؟

تعداد زیادی از پلتفرم‌های معاملاتی آیوتا را خرید و فروش می‌کنند. در حال حاضر بیشترین عرضه در Bitfinex است که می‌توان آیوتا را براساس بیتکوین، دلار یا اتریوم معامله کرد.

نکته قابل توجه آن است که تعدادی از پلتفرم‌های معاملاتی اقدام به مسدود کردن حساب‌های کاربران ایرانی می‌کنند. لطفا پیش از انتخاب پلتفرم معاملاتی خود، این نکته را مدنظر قرار دهید.

همچنین با توجه به اینکه Bitfinex کاربران امریکایی را دیگر تایید نمی‌کند، این کاربران باید به دنبال جایگزینی برای آن باشند. به همین جهت هر فردی که در آمریکا بود و آیوتا داشت، به سرعت آن را به پلتفرم معاملاتی دیگری منتقل کرد. آیوتا همچنین در پلتفرم‌های Bit520 و Biance نیز عرضه می‌شود.

در شرایطی که افراد بخواهند آیوتای خود را از پلتفرم معاملاتی خارج کنند، می‌توانند از کیف‌های کاغذی استفاده کنند که به نظر می‌رسد بهترین راه برای ذخیره‌های طولانی مدت هستند. سرمایه گذارانی که اطلاعات فنی داشته باشند از کیف‌های دسکتاپی هم استفاده می‌کنند. کیف‌های وبی و موبایلی هم به دلیل اینکه هنوز در نسخه بتا هستند، بهتر است مورد استفاده قرار نگیرند.

آینده نوید بخش برای آیوتا

چشم انداز وسیع آیوتا نشان می‌دهد که انقلابی را در اینترنت اشیا ایجاد خواهد کرد. چرا که می‌تواند تراکنش‌های خرد را بین وسایل مختلف و بدون صرف هزینه اجرایی کند.

کسانی که بخواهند از مزایای تطابق زود هنگام با این پروژه استفاده کنند، فرصت آن را خواهند داشت چراکه این پروژه هنوز در دوران طفولیت خود است.

تنها مشکل واقعی خرید و ذخیره آیوتا مشکل نصب کیف‌های دسکتاپی برای افرادیست که تجربه آن را ندارند. علاوه برآن با توجه به اینکه کیف‌های موبایل و وب سایتی آن در مرحله آزمایشی هستند، کیف‌های کاغذی بهترین و آسان‌ترین راه حل برای سرمایه گذاری‌های طولانی مدت هستند.

منبع: 99bitcoins

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *