لئو مسی، سلبریتی دیگری که بلاکچین را معرفی خواهد کرد استخراج بیتکوین بلاکچین دانشگاه شریف آزمایشگاه بلاکچین ایران اتریوم بیتکوین

لئو مسی، سلبریتی دیگری که بلاکچین را معرفی خواهد کرد

مترجم: مصطفی رحمتی

زنجیره بلند ستایش و تمجید شرکت‌های فناوری بلاکچین از سوی سلبریتی‌ها به رشد خود ادامه می‌دهد. جدیدترین تمجید و ستایش از سوی بازیکن مشهور باشگاه فوتبال بارسلونا که به عقیده بسیاری بهترین بازیکن فوتبال دنیاست، صورت گرفته است. مسی برای شرکت SIRIN LABS، که سخت‌افزارهای مبتنی بر بلاکچین و مورد نیاز دنیای رمزنگاری را تولید می‌کند، یک قرارداد همکاری تبلیغاتی امضا کرده است.

این شرکت سخت‌افزار SOLARIN که یک گوشی هوشمند فوق امنیتی است را تولید و عرضه کرده است و اکنون نیز به دنبال عرضه یک All-in-one PC با نام FINNEY است که برای علاقه‌مندان به بلاکچین طراحی شده تا هر چه بیشتر یکپارچه‌سازی با بلاکچین را کاربرپسند کند. معرفی مسی، از میان کسانی که از بلاکچین چیزی نشنیده بودند، مخاطبان بیشتری را به سوی بلاکچین کشاند. در یکی از پست‌های تبلیغاتی فیسبوک، مسی می‌گوید: «من همیشه درگیر غیرمتمرکز کردن مدافعین هستم و بعد از این‌که بیشتر وارد دنیای بلاکچین و سیستم‌های غیرمتمرکز شدم، خیلی هیجان زده هستم که به عنوان یک سفیر به شرکت SIRIN LABS ملحق شدم تا بلاکچین را برای سیستم عامل گوشی‌های همراه آینده، بیشتر بشناسانم.»

بازهم IOTA

شبکه دستگاه‌های SIRIN LABS، از طریق فناوری پیوسته IOTA که یک شبکه پرداخت بدون کارمزد و فرابلاکچین است، به هم متصل شده‌اند. IOTA از Ripple به عنوان چهارمین ارز رمزی بزرگ سبقت گرفت و در اخبار مطرح شد. این جهش زمانی اتفاق افتاد که اخبار امضای قرارداد بزرگی با شرکت‌های مایکروسافت، فوجیتسو و دیگر شرکت‌های بزرگ، در رسانه‌ها منتشر شد.

منبع: cointelegraph

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *