قیمت بیت‌کوین از مرز ۴۰۰۰ دلار فراتر رفت و به نقطه‌ی عطف جدیدی رسید

مترجم: مریم معصومی راد

 

از روز شنبه قیمت بیت‌کوین مرز ۴۰۰۰ دلار را رد کرده و در حال حاضر هر بیت‌کوین معادل ۴۰۹۳.۵۴ دلار است

به این ترتیب، بیت‌کوین از ابتدای امسال بیش از ۳۰۰ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است و از ۱۰۰۰ دلار در ابتدای سال، به ترتیب سطوح قیمتی ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ و اکنون نیز ۴۰۰۰ دلار را پشت سر گذاشته است.

طی ماه‌های گذشته، رسانه‌ها داستان‌های بی‌شماری انتشار داده‌اند که به “میلیونرهای بیت‌کوینی” و بازگشت سرمایه‌ی سریعی می‌پردازد که سرمایه‌گذاران می‌توانستند در صورت خرید بیت‌کوین در روزهای آغازین و نگهداری آن تا سال جاری تجربه کنند.

اکنون که قیمت بیت‌کوین وارد کانال ۴۰۰۰ دلار شده است و به واسطه‌ی بازگشت سرمایه‌ی بالا، هواخواهان جدیدی پیدا کرده، آن طرفداران قدیمی بیت‌کوین نیز شواهد مستدل‌تری برای اثبات حمایت‌های خود خواهند یافت.

در حالی که طی ماه‌های گذشته، بیت‌کوین به دلیل سودآوری بالا توجه بسیاری را به خود جلب کرده‌است، این میزان توجه شائبه‌ی ورود این #ارز_رمزنگاری‌شده به محدوده‌ی حباب را افزایش داده است. ناظران بازار نظرات متفاوت و اغلب متناقصی در این زمینه دارند.

در مورد این که قیمت بیت‌کوین چه روندی را طی خواهد کرد، هیچ‌کس نمی‌تواند نظر قطعی ارائه دهد. برخی معتقدند ارزهای رمزنگاری‌شده گذرا هستند در حالی که عده‌ای به صعود بیش‌تر بیت‌کوین باور دارند. در نهایت، گذشت زمان حقیقت را روشن خواهد کرد.

منبع: forbes

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *