در راستای هدف‌گذاری Coinsource به منظور فعالیت بانکی، اوکلاهما (Oklahoma) اولین خودپرداز بیت‌کوین را راه‌اندازی می‌کند

مترجم: فربد بهنامی نیا

اوکلاهما قرار است مشتاقانه میزبان اولین دستگاه خودپرداز بیت‌کوین باشد. شرکت Coinsource  صد و بیست و یکمین دستگاه خودپرداز بیت‌کوینش را در اوکلاهماسیتی نصب می‌کند.

این شرکت در گزارشی اعلام کرد که در دولت پیشین، مناطق پایینی ایالات متحده از نظر درآمد خانوار رتبه‌ی متوسطی داشتند و این راهکار به این خانواده‌ها و خانوارهایی که نیازمند حمایت مالی بسیار هستند، کمک خواهد کرد.

اگر چه در حال حاضر تنها دستگاه موجود BTM است که نوعی روش جایگزین برای پرداخت هزینه‌ی کالاها و خدمات فراهم می‌کند، به ویژه برای افرادی که در جذب پشتیبانی بانک‌ها یا موسسات مالی دچار مشکل هستند.

شفیلد کلارک (Sheffield Clark)، مدیرعامل این شرکت ادامه داد: «شرکت Coinsource  همیشه راهی برای ارائه‌ی خدمات بانکی و غیربانکی پیدا خواهد کرد؛ این بخش عمده‌ای از فرهنگ تجاری ما و باورهای ما است و به همین دلیل است که ما این شرکت را از ابتدا شروع کردیم.  این به ما حس عمیقی از غرور می دهد که می‌دانیم می‌توانیم خدمات ارزشمندی را برای افرادی که در رده‌ی پایین درآمد قرار دارند، فراهم کنیم و به آنها اجازه دهیم در یک صنعت رو به رشد سرمایه گذاری کنند.»

این حرکت در پاسخ به «درخواست‌های مکرر ساکنان» انجام شده است.

منبع: cointelegraph

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *