بنیاد ATMChain پانزده میلیون یورو در RFintech سرمایه‌گذاری می‌کند

مترجم: علی غائب

بنیاد ATMChain، تحت حمایت موسسه‌ی تحقیقاتی Jiangsu Huaxin Blockchain چین، 7.5 میلیون سهام از RFintech را به مبلغ 15 میلیون یورو دریافت می‌کند.

RFintech  و ATMChain در توسعه نسل بعدی فناوری دفترکل توزیع‌شده، با پلتفرم ترکیبی بلاک‌‌چین و رسانه‌‌‌ همکاری خواهند داشت.

ATMChain یک سیستم معاملاتی مطمئن و قابل اعتماد است که شبکه بلاک‌‌چین را با توزیع رسانه‌‌های دیجیتال ترکیب می‌‌کند. استراتژی جدید بلاک‌‌چین و رسانه در راستای جلب توجه مخاطبان به‌شیوه دیجیتالی کردن دارایی‌های رسانه‌‌ای ایجاد شد.

به عنوان نتیجه این مشارکت جدید، RFintech  در ساخت اکوسیستم جهانی ATMChain به این شرکت ملحق خواهد شد و کمک می‌‌کند تا ATMChain حضور استراتژیک خود را در اکوسیستم بلاک‌‌چین در آسیا را کامل کند.

RFintech دارای فناوری پیشرفته و تجربه بازاریابی غنی در زمینه‌‌های پیشرفته مانند AI و بلاک‌چین می‌‌باشد.

RFintech برای شرکت ATMCain منابع با کیفیت در سراسر جهان ارائه می‌‌دهد و تصمیم گرفته شده گره‌‌های تبادل در ژنو، مادرید، لندن، تورنتو، ایالات متحده (نیویورك، هوستون و سان‌فرانسیسكو)، مكزیکو سیتی و بوینس‌آیرس برقرار شود.

علاوه بر این، کسب‌و‌کار RFintech در آسیا در پروژه اکوسیستم ATMChain ادغام خواهد شد و ATM bilur، شرکت ATMCain را به عنوان مرجع مبادله ارز خود در اروپا، به رسمیت خواهد شناخت.

منبع: cryptocoinsnews

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *