بلاکچین برای بیمارستان‌ها آزمایشگاه بلاکچین ایران دانشگاه شریف بلاکچین خرید و فروش بیتکوین اتریوم بیت کوین

بلاکچین برای بیمارستان‌ها

مترجم: علی غائب

شرکت Aston راه حل بلاکچین و امنیت را برای احراز هویت و توزیع مدارک غیرمتمرکز ایجاد کرده است. این سیستم، اسناد را بر روی بلاکچین اصلی نگه می‌دارد، اما ویرایش‌ها و به روزرسانی‌ها را در زنجیره‌های جانبی ذخیره می‌کند تا امنیت و سرعت تحویل را افزایش دهد.

در ماه گذشته سرپرست فروش این شرکت آقای کیونگ تک (Kiyoung Tack)، مشارکت با بیمارستان‌های کره‌ای و همچنین یک پلتفرم راه حل بلاکچین را اعلام کرد.

مشارکت بیمارستان

شرکت Aston اخیراً قرارداد قابل توجهی را با شبکه‌ای از 9 بیمارستان در کره جنوبی برای ارائه خدمات حفاظت از اسناد برای بیماران خود امضا کرده است.

حدود 180،000 بیمار در سیستم مدیریت اسناد جدید شرکت خواهند کرد و این بدان معنی است که این شرکت در هر ماه 6 میلیون صفحه از اسناد را حفاظت می‌کند.

این اتصال یک مورد استفاده فوری برای پلتفرم Aston را قبل از تکمیل ICO خود، که از 18 دسامبر آغاز شد و 24 دسامبر به نتیجه رسید، فراهم کرد.

پلتفرم راه حل بلاکچین

علاوه بر این، این شرکت اعلامیه‌ای در مورد همکاری استراتژیک با Hybridblock را مطبوعاتی کرد، که یک پلتفرم آموزشی و سرمایه‌گذاری چند سطحی بلاکچین است. با توجه به سخنان آقای تک، این مشارکت بر ایجاد یک مبادله جهانی جدید ارز رمز نگاری شده تمرکز خواهد کرد.

منبع: cointelegraph

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *