چگونه ارز آیوتا IOTA را خریداری کنیم تنگل نسل جدید بلاکچین آزمایشگاه بلاکچین ایران استخراج بیتکوین ارزرمزنگاری شده خریدبیتکوین

چگونه ارز آیوتا را خریداری کنیم؟ (تنگل نسل جدید بلاکچین) – قسمت دوم

مترجم: مریم لطانی

چگونه یک کیف پول آیوتا تهیه کنیم؟

از آنجائی که آیوتا یک پروژه نسبتا جدید می‌باشد، هنوز هیچ کیف پول کاملا کاربر پسندی ندارد و بسیاری از مردم آن را در بورس‌های معاملات ذخیره می‌کنند. بسیاری از مبتدیان این راه که آگاهی کافی از جزئیات فنی ندارند مجبور به انجام این کار هستند ولی این لزوما به این معنی نیست که ذخیره ارز در بازار مبادلات روش بهینه‌ای می‌باشد. افرادی که از کیف پول‌های دسکتاپی استفاده می‌کنند، می‌بایست از این راه برای ذخیره ارز استفاده کنند و یا اینکه کیف پول‌های کاغذی خود را چاپ کنند تا بتوانند از ارزهای خود محافظت کنند.

کیف پول‌های دسکتاپی آیوتا

 معمول‌ترین راه استفاده از آیوتا، دانلود و نصب نسخه کلاینت آن از سایت آیوتا می‌باشد. این کیف پول تحت سیستم عامل‌های ویندوز، مکینتاش و لینوکس در دسترس می‌باشد. وقتی کیف را نصب کردید، نود لایت و یک میزبان را انتخاب می‌کنید سپس یک هسته 81 کاراکتری از حروف بزرگ و عدد 9 می‌سازید که باید آن را در یک جای امن نگهداری کنید.

نصب یک کیف پول سبک خیلی سخت نیست ولی برخی از مبتدیان ممکن است نتوانند به طور کامل عملیات نصب را انجام دهند. ویدئوها و مباحث کاربران در سایت Reddit می‌تواند در این راه به شما کمک کند.

کیف وب سایتی آیوتا

این کیف در مرحله آزمایشی می‌باشد و به نظر نمی‌رسد که به زودی قابل بهره برداری باشد. با توجه به این که آیوتا یک پروژه جدید است، این مساله دور از انتظار نیست.

کیف موبایل آیوتا

کیف پول موبایل آیوتا برای هر دو سیستم اندروید و ios وجود دارد که هر دو نسخه بتا هستند. نسخه اندروید آن با یک هشدار رسمی همراه است که باید حتما با مسئولیت خود شما از آن استفاده شود.

طبق نظر کاربران نسخه ios آن به نظر عملیاتی می‌باشد ولی با توجه به این که نسخه نهایی نیست، نباید برای مقادیر زیاد آیوتا مورد استفاده قرار بگیرد.

منبع: 99bitcoins

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *