فعال بودن رابین‌هود، پلتفرمِ معاملاتی بدون کارمزد بیتکوین و اتریوم، در پنج ایالت آمریکا

مترجم: آنیتا همتی

 

 

یک اپلیکیشن معاملاتی موبایل به نام رابین‌هود (Robinhood)، روز پنج شنبه، 22 فوریه، در وبلاگ خود اعلام کرد که از اولین دسته از کاربران پلتفرمِ ارز رمزنگاری شده، یعنی پلتفرمِ رابین‌هود ( Robinhood Crypto platform)، هیچ کارمزدی برای معاملات بیتکوین (BTC) و اتریوم (ETH)  نمی‌گیرد.

اولین کاربران برای دسترسی به پلتفرم رایگان، مشتریانی هستند که در ایالات متحده آمریکا کالیفرنیا، ماساچوست، میسوری، مونتانا و نیوهمپشایر اقامت دارند. رابین‌هود خاطر نشان می‌کند که این اپلیکیشن با حمایتِ بسیاری از ایالت‌های دیگر که بعدا به دست می‌آید، به تدریج گسترش می‌یابد.

در حال حاضر همه کاربران رابین‌هود قادر به نظارت بر بازار قیمت 16 ارز رمزنگاری شده مختلف هستند، صرف نظر از این که آنها به جنبه‌های معاملاتی واقعی دسترسی دارند یا خیر.

بنا به اعلام رابین‌هود در تاریخ 25 ژانویه، هدف اصلیِ راه‌اندازی پلتفرم معاملاتی ارز رمزنگازی شده با کارمزدِ صفر، آن بود که تا حد ممکن مشتریان جدید جذب کند. رابین‌هود ادعا کرد که این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای عملیاتی کردن این کسب‌وکار با شکستن اصول اولیه است.

با توجه به آخرین پست وبلاگ، تعداد فعلی کاربران این پلتفرم به بیش از 4 میلیون با مبلغ معادل 500 میلیارد دلار در تراکنش‌های روی پلتفرم کارگزاری و بیش از 1 میلیارد دلار در کمیسیون‌های ذخیره شده در معاملات سهام رسیده است.

رابین‌هود علاوه بر راه‌اندازی پلتفرم معاملاتی برای ارزهای رمزنگاری شده، خبرمایه یا فید (Feed) خود را منتشر کرده که به سرمایه گذارانِ ارز رمزنگاری شده اجازه می‌دهد بازار، بحث‌های داغ و اخبار آنلاین را در مورد ارزهای رمزنگاری شده، به بحث بگذارند.

منبع: cointelegraph

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *