مسافرت هوایی مبتنی بر بلاکچین به نیوزیلند آزمایشگاه بلاکچین ایران دانشگاه شریف اتریوم استارتاپ

مسافرت هوایی مبتنی بر بلاک چین به نیوزیلند

مترجم: علی غائب

برای مسافران امسال نیوزیلند، اعلامیه یک همکاری بزرگ بین Air New Zealand و استارتاپ غیر انتفاعی بلاک‌چین  Winding Tree، خبر خوشی است. شرکت‌های فوق این مشارکت را به عنوان وسیله‌ای برای ایجاد شفافیت و امنیت در مورد محموله‌های پروازی، بلیط و سایر روش‌های خطوط هوایی اعلام کرده‌اند.

این موضوع تأثیر گسترده‌ای بر کاربرد بلاک‌چین در صنایع مسافرتی خواهد داشت. بسیاری از صاحب‌نظران بر این باورند که قدرت فناوری بلاک‌چین، بر ساده‌سازی فرآیندهای پیچیده و اغلب مشکل‌ساز فروش بلیط، فروش و ردیابی بار تأثیر شگرفی خواهد داشت.

با توجه به این اعلامیه، شرکت‌ها امیدوارند تا با یکدیگر بیشترین مشارکت را داشته باشند که برای هر دو طرف سودمند باشند. به طور خاص، استارتاپ Winding Tree به دنبال آن است که بخش عمده‌ای از زیرساخت‌های هوایی نیوزیلند را بر بستر فناوری بلاک‌چین منتقل کند. ماکسیم ایزامویلوو (Maksim Izmaylov) مؤسس و مدیر اجرایی Winding Tree، در این باره گفت: «همکاری با Air New Zealand یک قدم بزرگ برای پلتفرم Winding Tree است. Air New Zealand یکی از چندین شرکت هواپیمایی است که بخش عمده فناوری آن در خانه ساخته شده است، این امر ما را قادر می‌سازد تا به طور مستقیم با آنها در زمینه پیاده‌سازی بلاک‌چین در سراسر زنجیره توزیع همکاری کنیم. »

منبع: cointelegraph

Iran Tour

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *