صرافی EXMO ارز رمزنگاری شده‌ی Zcash را به فهرست خدمات خود می‌افزاید

مترجم: احمدرضا سازگارنژاد

 

صرافی EXMO اعلام کرد که به خاطر توجه ویژه به ارز رمزنگاری شده‌ی زیکش (ZEC )، تبادل 4 ارز را با آن آغاز خواهد کرد : ZEC/BTC, ZEC/USD, ZEC/EUR, ZEC/RUB

بیست و هشتم جولای، صرافی ارزهای رمزنگاری شده‌ی EXMO اعلام کرد که فهرست خدمات مالی خود را توسعه خواهد داد و ارز رمزنگاری شده‌ی Zcash  را که ارزش بازار آن تقریبا 302،700،000 میلیون دلار است، نیز خواهد پذیرفت. این  ارز به خاطر ناشناس بودن تراکنش‌ها و سهولت استخراج، توجه و اعتماد زیادی را به سمت خود جلب کرده است .

چرا Zcash را انتخاب کرده‌ایم؟

تصمیم در مورد عرضه‌ی این ارز بر مبنای نتایج یک تحقیق انجام شده است، که در آن نتیجه گیری شده در میان ارزهای فعال و موجود، Zcash  برای کاربران در رتبه‌ی یک قرار دارد.

خدمات مالی جدید بر مبنای Zcash

باید توجه داشت که به دلیل یکپارچگی پلتفرم Zcash کاربران آن می‌توانند آن را با ارزهای متعددی دیگری مبادله کنند: ZEC/BTC, ZEC/USD, ZEC/EUR, ZEC/RUB .در حال حاضر می‌توان هر دو عملیات سپرده‌گذاری و برداشت را از طریق کیف پول انجام داد.

به یاد داشته باشید که صرافی ارزهای رمزنگاری‌شده‌ی EXMO تا کنون 3 ارز جدید را برای مبادله اضافه کرده است : ETH/EUR, ETH/LTC, DASH/RUB و همچنین تضمین کرده که توکن‌های WAVES را نیز افزایش خواهد داد.

این شرکت در نظر دارد در آینده‌ی نزدیک فهرست خدمات مالی خود را بیش‌تر توسعه دهد.

منبع: cryptocoinsnews

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *