شرکت Ernst & Young در هند هکاتون بلاک‌چین برگزار کرد

مترجم: مریم حیدری کاویانی

 

شرکت خدمات مشاوره‌ی جهانی EY، به عنوان عضو اصلی و کلیدی مجمع بیت‌کوین سوئیس، اولین هکاتون بلاک‌چین را در بمبئی هند از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۰ جولای برگزار کرد.
طبق گفته‌ی فرخ بالسرا (Farokh Balsara)، مدیرارشد شرکت EY در هند، معرفی فناوری‌های نوین در سرتاسر دنیا، چالش‌ها و فرصت‌های جدیدی را پیش روی کسب‌وکارها قرار می‌دهد. وی اذعان داشت: «امروزه پیشرفت سریع فناوری، کسب‌وکارهایی را  در تمامی مقیاس‌ها با چالش‌های  دیجیتال جدی و همچنین فرصت جدید رو به رو می‌سازد.»
این رویداد سه روزه بر روی خلق مدل‌های اولیه و توسعه‌ی راهکارهارهایی برای رفع مشکلات متعدد این جامعه متمرکز بود. این شرکت همچنین  قصد دارد رویدادهای مشابهی را درسراسر جهان برگزار کند.
شرکت هندی Sachin Seth اطمینان داده است که بلاک‌چین توانمندی ارائه‌ی راهکارهای متمرکز برای بخش های خدمات مالی،ارتباطات از راه دور و خدمات دولتی را دارد.
هکاتون بلاک‌چین رویدادی است که ایده پردازان، توسعه دهندگان و مخترعان می‌توانند برای خلق مدل (نمونه) اولیه‌ی کاربردی خود به وسیله‌ی تکنولوژی بلاک‌چین در آن شرکت کنند. از آنجا که این تکنولوژی در مراحل اولیه قرار دارد، تعداد توسعه دهندگانی که درک کاملی از نحوه‌ی کارکرد این نظام به دست آورده‌اند، بسیار اندک است.
این رویداد شرکت کنندگان را به تبادل ایده‌ها و کسب دانش بیشتر از متخصصان در مورد بلاک‌چین دعوت می‌کند و هدف آن، تشویق نوآوران و توسعه دهندگان در راستای تلاش ها جهت ارائه‌ی راهکارهای برنده‌ی قابل ارائه به بازار از طریق شرکت در این رقابت‌هاست. راهکارهایی که با تکیه بر نوآوری‌های غیرمتمرکز و مقیاس‌پذیر، قادر به حل مشکلات اجتماعی باشند.
این شرکت همچنین از افتتاح آزمایشگاه جدیدش تحت عنوان «آزمایشگاه بلاک‌چین» در نیویورک خبر داد. این امکانات عمدتاً در زمینه‌ی توسعه‌ی نرم افزار برای برنامه‌ی کاربردی خدمات مالی  با استفاده از فناوری بلاک‌چین متمرکز خواهد شد. این آزمایشگاه، مراکز نوآوری این شرکت در لندن، انگلستان و تریواندرام در ایالت کرالا هند را تکمیل می‌کند.

منبع: cointelegraph

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *