همتی بلاکچین اینترنت اشیاء آزمایشگاه 2 صنعتی شریف

رویداد آموزشى «اینترنت اشیا و فناوری بلاک‌چین؛ آیا بلاک‌چین پیوند گم‌شده موفقیت در اینترنت اشیاست؟»

با ارائه مهندس آنیتا همتی
«عضو آزمایشگاه بلاک‌چین ایران»

زمان: شنبه 9 دی ۱۳۹۶ – ساعت ۱۵ الی ۱۷

امروزه شاهد رشد بسیار سریع اینترنت اشیا و نقش بیشتر آن در زندگی روزمره‌مان هستیم. کاربردهای متعدد این صنعت، آن را به یکی از پرکاربردترین صنایع تبدیل کرده است. اما این صنعت نیز مانند بسیاری از صنایع با رشدش مشکلاتی را به همراه می آورد.
این مشکلات چیست؟ راه حل آن‌ها را در کجا می توان یافت؟ آیا می‌توان فناوری نوین بلاک‌چین را راهگشای مشکلات پیشِ‌رو دانست؟ چگونه؟
در این کارگاه سرکار خانم همتی، عضو آزمایشگاه بلاک‌چین ایران، با نگاهی به صنعت اینترنت اشیا و زیرساخت‌های مورد نیاز آن و همچنین بازیگران اصلی آن در سطح جهانی و به‌طور خاص در ایران، شرکت‌کنندگان رویداد را با این صنعت رو به رشد آشنا نمود. وی سپس با بررسی برخی از چالش‌های آن به معرفی فناوری بلاک‌چین به عنوان راه‌حل پرداخت و در انتها برای درک بیش‌تر ارتباط این دو فناوری، چند پروژه مهم و جالبِ انجام شده در این حوزه را معرفی نمود.

همتی بلاکچین اینترنت اشیاء آزمایشگاه 2 صنعتی شریف همتی بلاکچین اینترنت اشیاء آزمایشگاه 2 صنعتی شریف همتی بلاکچین اینترنت اشیاء آزمایشگاه 2 صنعتی شریف همتی بلاکچین اینترنت اشیاء آزمایشگاه 2 صنعتی شریف همتی بلاکچین اینترنت اشیاء آزمایشگاه 2 صنعتی شریف

 

1 پاسخ
  1. الا
    الا می گوید:

    سلام. آیا امکان برگزاری کارگاه به صورت مجازی آنلاین وجود ندارد. از شهرهای دیگر هم بتوانند در این کارگاه ها شرکت کنند. ممنون

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *