راهکار AbjCoin، پیشگام بلاک‌چین در آفریقا خواهد شد

مترجم: یاسمن پرندیان

 

امروزه صنایع و کسب‌و‌کارهای سراسر جهان آغوش خود را به روی فناوری بلاک‌چین گشوده‌اند، فناوری‌ای که آمده که بماند و تاثیر شگرفی بر تمامی کسب‌وکارهایی خواهد داشت که از شیوه‌های سنتی برای خدمات خود استفاده می‌کردند.

آفریقا همواره از دارایی‌های دیجیتال استقبال کرده است ولی این مهم هیچگاه با فناوری بلاک‌چین مهندسی نشده است. اکنون با افتخار، اولین راهکار بلاک‌چین افریقا برای پرداخت‌های جهانی را به دنیا معرفی می‌کنیم.

راهکارAbjCoin  از الگوریتم خاصی از POW/POS   برای امنیت شبکه‌اش استفاده می‌کند. با استفاده از نرم افزار AbjCoin  ، سود سالانه‌ ی15 درصدی به دارایی‌های مشتریان تعلق می‌گیرد. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که در کیف پول AbjCoin   خود سکه نگهدارید. به علاوه  AbjCoin  می‌تواند به وسیله‌یCPU/GPU  هم
Mine شود که به دارندگان سکه‌ها، شانس بیشتری می‌دهد.

راهکارAbjCoin ، فروش ICO  خود را که قرار بود از اول تا 30 سپتامبر 2017 انجام شد، 9 میلیون ABJ اعلام کرده است. بعد از  اینICO  موفق،AbjCoin   تغییری نوآورانه در دارایی‌های دیجیتال قاره‌ی سیاه را وعده داده است.

به نظر می‌رسد که AbjCoin  آینده‌ی بسیار خوبی در پیش دارد و در زمینه‌های تجارت، تجارت الکترونیک، بانکداری و آموزش توسعه ایجاد خواهد کرد.

یکی از مهم‌ترین توسعه‌های فروش  AbjCoin ICO، کمک به ایجاد یک موسسه‌ی بلاک‌چین در آفریقا است.  این موسسه خواهد توانست بهترین‌های صنعت بلاک‌چین این قاره را گرد هم آورد و به دانشجویان فرصت می‌دهد که از این صنعت برای بهبود توسعه‌ی آفریقا استفاده کنند.

منبع: cryptocoinsnews

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *