در پاناما، سفارت بلاک‌‌چین برای مقاصد تجاری باز می‌شود

مترجم: علی غائب

این سفارت لباس رمز‌‌نگاری‌‌شده و لوازم جانبی دیگر برای فروش دارد؛ یک کافه تریا، نوشیدنی برای فروش، کیف پول سخت‌‌افزاری، یک کافی‌‌شاپ و حتی فضای کاری نیز در آن به چشم می‌خورد.

براساس یک گزارش مطبوعاتی این سفارت ارائه‌ی کارگاه‌‌های آموزشی و برگزاری سخنرانی را آغاز کرده است.

روابط عمومی سفارت در مورد روش‌های پرداخت مورد قبول این طور توضیح داد: «سفارت پرداخت‌‌ها را به صورت نقدی و ارزهای رمزنگاری شده پذیرش می‌‌کند و به یکی از مکان‌های توریستی در پاناما تبدیل شده است و بازدیدکنندگان را از سراسر جهان جلب می‌‌کند. این یکی از پروژه‌‌هایی است که توسط Cryptobuyer.io ایجاد شده است، که در جهان به عنوان اولین شرکتی که دستگاه‌های خود‌پرداز را در بانک‌‌های تجاری نصب کرده، شناخته شده است. همچنین این شرکت در سیستم پرداخت خود به نام Cryptobuyer Pay تغییراتی ایجاد کرده تا امکان انجام پرداخت‌های مبتنی بر بیت‌کوین و سایر ارزهای رمزنگاری‌شده فراهم شود.

جورج فریاس (Jorge Farias)، یکی از بنیانگذاران سفارت بلاک‌‌چین در مورد انگیزه‌‌های راه‌‌اندازی این سفارت گفت: «ما سفارت را به منظور آموزش مردم در مورد بلاک‌چین ایجاد کردیم و این آموزش تنها به مردم پاناما محدود نمی‌شود. پاناما یک سایت توریستی و گردشگری و در عین حال یک مرکز بزرگ مالی و لجستیکی است. ما معتقدیم که این سفارت، مکان ایده‌‌آل برای نشان دادن قدرت فناوری به شیوه‌ای واقعی و قابل لمس است.»

منبع: blockchaincan

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *