بعد از بیت‌کوین، بانک سوییسي دومین ارائه دهنده‌ی Bitcoin Cash خواهد بود

مترجم: احمدرضا سازگارن‍ژاد

موسسه‌ي مالی سوییسی فالكون (Falcon Private Bank) اولین موسسه‌ي مالی در کشور سوئیس است کهBitcoin Cash، اتریوم و لایت‌کوین را ارائه می‌دهد .

فالکون که در زوریخ مستقر است، در یک مصاحبه‌ي منتشر شده و در سرفصل خود درباره‌ی ابزارهای مرتبط با بیت‌کوین برای مشتریانش اعلام كرده بود: «این حرکت حاكي از آگاهی بالای این مجموعه و استراتژی تغییر در بازار از سوی این موسسه است.»

آرتور وایلویان (Arthur Vayloyan)، مدیر بخش محصولات و سرویس‌هاي جهانی فالكون عنوان كرد: «نخستین واکنش‌ها به سرویس‌های بیت‌کوین بسیار مثبت بوده و ما را تشویق کرد تا 3 ابزار جدید در حوزه‌ی بلاک‌چین برای برآورده کردن نیاز‌های آینده‌ی مشتریانمان اضافه کنیم.»

تصمیم شرکت در ماه جولای برای همکاری با بیت کوین سوئیس ، AG ، برای فراهم آوردن ابزار های مدیریتی بلاک‌جین یک جنبش بزرگ در رسانه در مورد ارز های رمزنگاری شده بوجود آورد .

همزمان با این کار موسسه‌یSwissquote  در پیروی از Falcon  اعلام کرد که در حرکتی مشابه در حوزه‌ی بیت کوین، خود را به عنوان نخستین بانک در اروپا اعلام کرد که به صورت آنلاین خدمات در حوزه‌ی سرمایه گذاری بیت‌کوین را ارائه می‌دهد .

سرويسProtonmail   نيز اعلام کرده که به‌زودی پرداخت‌های اتوماتیک به وسیله‌ی بیت‌کوین را به سیستم ایمیل امن خود اضافه خواهد کرد، در همین حال Ambrosus  نیز اعلام کرده که با مجموعه‌ای همکاری خواهد کرد تا از طریق فناوري بلاک‌چین کیفیت محصولات دارویی را رهگيري و پايش کند .

شركتAmbrosus    تنها یکی از اعضای Crypto Valley Association در کشور سوئيس است، تعدادی از شرکت‌های بزرگ و قدرتمند در حوزه‌ی بلاک‌چین نيز در مرکز و در شهر زوگ (Zug) مستقر هستند.

منبع: cointelegraph

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *